بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» رانر چیست و چه کاربردی در دکوراسیون دارد؟

ممکن است شما هم اسم رانر به گوشتان خورده باشد، اما رانر چیست و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی چه می باشد. در واقع رانر به عنوان نوعی پارچه رومیزی شناخته می شود که از ن برای تزئین انواع مختلف میزها از آن استفاده می شود. می توانید این نوع رومیزی را در اندازه و سایزهای مختلف در بازار مشاهده کنید. در واقع رانر در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد از این رو قصد داریم به بررسی آن بپردازیم.


رانر چیست؟

در پاسخ به سوال رانر چیست؟ این نوع رومیزی را معمولا در بخش میانی میزها قرار می دهند. می توانید این مدل رومیزی را در طرح ها و رنگ های مختلفی تهیه و استفاده کنید. بیشترین پارچه هایی که برای ساخت آن ها مورد استفاده قرار می گیرد، اغلب از جنس ساتن، ویسکوز، مخمل و .. می باشد. مهمترین کاربردی که برای رانرها قائل هستیم این است که باعث زیباتر شدن میزها در دکوراسیون می شوند. می توانید رانرها را به شکل های مخلفی به کار بگیرید. رانرها در شکل های مستطیل، دایره، مربعی شکل هستند.


 


دلیل استفاده از رانر چیست

درباره وظیفه رانر چیست باید به این نکته اشاره کنیم که مهم ترین کاربرد آن ها محافظت از میزهای ناهارخوری در مقابل ظرف های داغ می باشد. می توانید از رانرها برای از بین بردن سادگی میزها به کار ببرید. استفاده از این رومیزی ها ساختار و رنگ میز را بیشتر نمایان می کند. ایجاد تضاد بین سطح چوبی میزها با رانرها زیبایی خاصی به دکوراسیون می بخشد.

در ادامه کاربرد رانر چیست؟ باید به این نکته اشاره کنیم که می توانید از رانرها در کنار رومیزی های دیگر استفاده نمایید. می توانید آن را با تم های مختلف ترکیب کنید. رانرها به گونه ای طراحی شده اند که در زیر ظروف قرار نمی گیرند به همین دلیل نیاز چندانی به شستشو ندارد.


 


انواع رانر از نظر جنس و طرح را بشناسیم؟

در ادامه ی موضوع رانر چیست و چه کاربردی دارد، باید بدانید که این مدل از رومیزی را می توانید در اشکال هندسی مختلف مشاهده کنید. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم جنس آن ها را از بین پارچه های ساتن، کتان، مخمل، ویسکوز، چرم انتخاب کنید. باید در هنگام انتخاب این نوع رومیزی دقت داشته باشید که با دیگر اجزای دکوراسیون هماهنگ باشد.

یکی از محبوب ترین نمونه های رانر مدل ترمه ی آن است. این مدل رومیزی را با استفاده از طرح های سنتی طراحی می کنند. یکی دیگر از نمونه های پرکاربرد دیگر رانر چیست؟ مدل توری یکی دیگر از نمونه های پرکاربرد رانر است که می توانید در مدل های هندسی مانند مربع و گرد مشاهده کنید.

پیش از اینکه اقدام به خرید و انتخاب این نوع رومیزی کنید، بهتر است به دکوراسیون، نوع میز و فضایی که قرار است رومیزی را برای آن استفاده کنید در نظر بگیرید. در صورتی که میز شما به شکل لوکس و مجلل می باشد بهتر است از رانرهای گرانقیمت و پرنقش و نگار مانند مدل های ترمه استفاده کنید. در هنگام انتخاب رنگ نهایت دقت را داشته باشید تا متناسب بار رنگ غالب در دکوراسیون شما باشد. برای میزهای ساده از نمونه های کتان استفاده کنید. مدل های کتانی و لنین را برای میزهای ناهارخوری استفاده کنید زیرا در برابر شستشو مقاوم تر هستند.


 


سخن پایانی

گالری سیلا دراین مطلب به معرفی و بررسی رانر چیست و چه کاربردی در دکوراسیون دارد؟ پرداخته است. در هنگام انتخاب این نوع رومیزی ها باید دقت لازم را به کار ببندید و از افراد آگاه و صاحب نظر در این زمینه کمک بگیرید. لازم است که همه اجزای دکوراسیون با همدیگر هارمونی لازم را داشته باشند. 


تگ ها :   رانر چیست
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده