بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست

یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست

یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست امکان پذیر است. دوش حمام یونیورست از کیفیت و عملکرد بسیار خوبی برخوردار است.

این روزها به علت مشغله های فراوان، استحمام به شکل سنتی کمتر انجام می شود و بیشتر افراد به دوش های سریع اکتفا می کنند. بنابراین امکانات موجود در حمام برای یک دوش سریع، از اهمیت

زیادی برخوردار است.

با یک حمام آب گرم می توانید تمامی حس های منفی و خستگی را از خود دور کنید و احساس شادابی و نشاط بدست بیاورید. برای یک تجربه خوب از استحمام باید از امکانات لازم مانند شیرآلات و دوش های حمام جدید بهره مند شوید که آب باکیفیت و پرفشار را بدون هیچ محدودیتی در سریعترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می دهند. دوش حمام یونیورست، از جمله تجهیزاتی است که وجود آن در حمام موجب افزایش کیفیت استحمام و سرعت استحمام می شود.


آشنایی با دوش یونیورست

یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست که از بهترین کارایی برخوردار است، رقم خواهد خورد. بنابراین برای خرید دوش یونیورست باید به کیفیت و عملکرد آن بسیار توجه داشت. دوش یونیورست، یک نوع دوش دوکاره است که دارای سردوش متحرک و سردوش ثابت است.

این سردوش دارای اجزای مختلفی مانند سردوش ثابت، شلنگ، سردوش متحرک و اجزای مختلف دیگری است که با هدف افزوده شدن قابلیت های مختلف به این سردوش تعبیه شده است.


انواع دوش های یونیورست و ویژگی های هر یک از آنها

این دوش ها در چندین نوع وجود دارند که هر یک می توانند لذت یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست را برای شما فراهم کنند. دو نوع از دوش های یونیورست شامل موارد زیر است:

علم دوش تنسو: این دوش از زاویه های گرد و استوانه ای شکل برخوردار است و سردوش آن به صورت سطح مقطعی گرد طراحی شده است که این طراحی موجب زیباتر شدن آن شده است. سردوش این علم دوش دارای ضخامت کمتری از حد معمول است که آن را بسیار زیباتر کرده است.

علم دوش فلت: این علم دوش از خطوط صاف و زوایای قائم برخوردار است. ظاهر این دوش ها، بیانگر استحکام آنها است. سردوش این دوش که به صورت مربع یا مستطیل می باشد، ظاهر بسیار شیکی دارد و به دلیل قائم بودن زوایای خود، حس مقاومت را ارائه می دهد.


جنس علم دوش یونیورست چیست؟

یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست در جنس های مختلف، امکان پذیر خواهد بود. دوش های یونیورست در چندین جنس شامل استیل یا فولاد ضد زنگ، برنج و پلاستیک و ... وجود دارند.

یونیورست های استیل یا فولاد ضدزنگ بسیار مقاوم هستند و تحمل فشار زیادی دارند. یونیورست های برنجی، دارای انعطاف پذیری بالا و طول عمر زیادی است. ظاهر یونیورست های برنجی بسیار شیک و زیبا است. مقاومت یونیورست های برنجی در برابر عوامل مختلف، بالا است. یونیورست های پلاستیکی از لاستیک یا پی وی سی ساخته شده اند. ویژگی های مهم یونیورست های پلاستیکی، سبک بودن و ضدزنگ بودن است. اما یونیورست های برنجی و استیل از یونیورست های پلاستیکی، بیشتر مورداستفاده قرار می گیرند.


مزایای یک استحمام عالی با دوش حمام یونیورست

این دوش ها از چندین ویژگی بسیار خوب برخوردار هستند و این مسئله سبب می شود که تجربه استحمام و دوش گرفتن را برای افراد، به یادماندنی کنند. مهمترین مزایای استفاده از این یونیورست ها شامل موارد زیر است:

-        امکان استفاده به صورت ثابت و متحرک

-        جذابیت و زیبایی خیره کننده

-        کاهش مصرف آب

-        امکان پاشش آب به صورت قطره ای به دلیل برخورداری از سردوش های بزرگ

-        امکان دوش گرفتن در سریعترین زمان به دلیل حجم و کیفیت بالای پاشش آب

-        قابلیت چرخش 360 درجه ای سردوش ها

-        امکان استفاده از دوش همزمان برای دو نفر


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده