بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» کاهش اثرات زیست محیطی: یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی

کاهش اثرات زیست محیطی: یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی

شما از یونولیت ها می توانید، در راستای بسته‌بندی مواد غذایی گوناگون استفاده کنید. در واقع این محصول به دلیل برخورداری از خیلی ویژگی های منحصر به فرد بوده که توجه بسیاری از صاحبان صنایع بسته‌بندی را به خود مجذوب ساخته است‌‌. بلی، یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی شناخته شده است!
مثلاً ما می توانیم، به محافظت از مواد غذایی در برابر نور خورشید، رطوبت یا ضربات متعدد و.‌.. اشاره بنماییم. اگر که شما تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع را دارید، با ما در ادامه این نوشتار از خود در آسمان فوم همراه باشید.

با یونولیت کمی بیشتر آشنا بشوید!

پیش از صحبت در ارتباط با جایگاه یونولیت ها در صنعت بسته‌بندی مواد غذایی بهتر است، در ارتباط با چیستی آن با همدیگر سخن بگوییم. اینگونه شما درک خواهید کرد، که یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی چرا مطرح شده و نظر صاحبان صنایع را به خود جلب نموده است! پلاستوفوم ها از ماده ای به نام پلی استایرن انبساطی شکل می گیرد. البته شما اغلب با نام آکاسیف یا پلاستوفوم همچنین یونولیت مواجه بوده و کمتر کسی به پلی استایرن انبساطی اشاره می کند.

قطعاً همگی شما می دانید، که به دلیل برخورداری از وزنی سبک، ساختاری متخلخل یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی شناخته شده است. چرا که آنها دارای تنها پنج درصد پلاستیک بوده و %95 درصد مابقی هواست. پلی استایرن انبساطی از استایرن به عنوان مواد اوّلیه پلیمری ساخته می شود‌. نکته جالب توجه اینکه در دمای اتاق به حالتِ یک ترموپلاستیک جامد ظاهر می شود. حال اگر که دما افزایش پیدا کند، ذوب خواهد شد.


بگذریم، ما در ادامه متن با شما در رابطه با جایگاه پلاستوفوم در صنعت بسته بندی صحبت خواهیم نمود. اینچنین قطعاً شما با اطمینان خاطر بیشتری با ما تماس گرفته و خواستار تهیه آکاسیف برای فرآیند بسته‌بندی می شوید. چرا استفاده از یونولیت بسته‌بندی مواد غذایی مطرح شد؟

ما در این قسمت با شما در رابطه با یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی صحبت خواهیم کرد. در واقع طی چند سال اخیر پلاستوفوم درون صنایع بسته‌بندی تحولاتی عظیم رقم زد. چرا که در برابر رطوبت مقاوم بوده، نور خورشید تاثیری بر روی آن ندارد! ضربات محکم را تحمل کرده و صدا را از خود عبور نمی دهد! بنا بر این دلایل جایگزین بسیار مناسبی به جای دیگر محصولات در صنعت بسته‌بندی می باشد.

مثلاً ما می توانیم، به صنایع بسته‌بندی میوه ها، سبزیجات یا ماهی و شیلات، بسته بندی گوشت یا مرغ و... اشاره کنیم. پس هرچه سریع تر اقدام نموده و برای کسبِ اطلاعاتِ بیشتر در این زمینه با ما در آسمان فوم تماس بگیرید.


خرید یونولیت بسته‌بندی مواد غذایی

حال که شما درک کردید، یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی است، هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید. ما با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت محصولاتی بی نظیر را در اختیار شما قرار خواهیم داد. توصیه ما به شما این است، که برای خرید بهترین محصولات زمان صرف کنید. چرا که بسته‌بندی خوب و باکیفیت در افزایش فروش شما تاثیری شایان خواهد داشت.

تنها کافیست ما را انتخاب نموده و با خرید از ما با خیالی آسوده فرآیند بسته‌بندی را پشت سر بگذارید. بازهم سوالی دارید؟ با شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرمایید!


سخن آخر

دوستان عزیز ما در طول این مطلب از خود به بررسی جوانب گوناگون یونولیت به عنوان جایگزین پایدار در بسته‌بندی مواد غذایی پرداختیم. اینکه پلاستوفوم ها چندی است، که به دلیل برخورداری از ویژگی هایی منحصر به فرد بدین عرصه گام گذاشته است. همانند؛ مقاومت در مقابل ضربات یا عایق بودنِ در برابر رطوبت و حرارت!


امیدواریم که اطلاعات ارائه شده در طولِ این نوشتار از آسمان فوم برای شما مفید و کاربردی بوده باشد.

تگ ها :   یونولیت سقفی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده